Battle Kings 012

Kdy: Zpět do kalendáře » 21.7.2012 @ 12:00 – 22.7.2012 @ 06:00
Kde: Rýmařov
Česká republika
Cena: 249-299
Kontakt: Freddy
bkinfo@battlekings.cz
Kategorie: Festival
Štítky: Battle Kings Rýmařov

Největší HIP HOP FESTIVAL na Moravě tě očekává – BATTLE KINGS 012 – 8 let spolu!

21.7.2012 se vypukne to, nač se celý rok těšíš. BATTLE KINGS chce být větší a lepší. V loňském roce jsme se společně zabydleli zpět v původním, nově zrekonstruovaném BKareálu, jehož potenciál se letos vynasnažíme využít na maximum.

Těš se na plný kotel českého a slovenského rapu. Exkluzivní show ti zaručí speciálně vybrané kapely. Je o co stát:

MAJK SPIRIT
GRAMO ROKKAZ
IDEAFATTE
MC REST & DJ FATTE
BOY WONDER
MC GEY
PAULIE GARAND
La RESISTANCE
HIPNOTIC
HARMONY & DANGER
Cartisss & R.3.M

Přihlaš se na jeden z BKbattles: BreakDance 2on2, FootWork 1on1, BeatBox 1on1, FreeStyle 1on1, HipHop 2on2, Poppin 1on1, Graffiti Jam a TittyTwister SkateContest a dalších. Rytmus pro dance battly bude udávat DJ Nox.

Vstupenky koupíš v předprodeji za 249,-Kč ve vybraných obchodech: Extreme shop Rýmařov, Extreeme Shop Bruntál, Světelné studio Luxor Krnov, Dark Duck Šumperk, Subform Ostrava, Subform Opava, TittyTwister Olomouc, další najdeš na festivalovém webu. Na místě pak za pohodových 299,-Kč. Na místě si pak můžeš dokoupit i VIP PASS za 99,-Kč díky kterému získáš stání přímo před stage!

Po celý červen také probíhaly po střední a severní Moravě BATTLE KINGS PARTY TOUR 2012, které navštívilo téměř 1000 lidí. Díky všem co se došli bavit do Jeseníku, Ostravy, Prostějova, Opavy, Bruntálu, Olomouce a Lipníku nad Bečvou.

Zdroj informací hledej na www.battlekings.cz a na www.facebook.com/battlekingsfestival

Jedinečná atmosféra, tři open air scény, unikátní areál a pohoda je to, co tě na BATTLE KINGS 012 čeká. Do diáře si vepiš tlustým fixem 21.červenec BATTLE KINGS 012 Rýmařov Rýmařov – zahrada Hedvy (sokolovská ulice) otevření areálu v 12:00, konec v nedohlednu. V tento den nesmí tvé kroky vést nikam jinam.

Battle Kings 012

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Reklama
Party kalendář

Nejsou žádné plánované akce.

Zobrazit kalendář »
Email newsletter
Pokud chceš dostávat informace o top akcích, výhodných nabídkách a dalších zajímavostech? Přihlaš se k odběru našeho newsletteru!
BigUp.cz na Facebooku