Emdee posílá singl z připravovaného alba

Emdee je poměrné známé jméno, protože rapuje už 13 let. Tento 27letý mladík z Anglie už několik let žije v Praze a pokračuje ve své kariéře. Má rád rap, reggae, dancehall, jazz, punk, dnb, dubstep, funk atd. Působil také v mezinárodním projektu The Regime, který tvořil spolu s anglickým DJ Tuco‘em a americkým rapperem Nironicem.

V roce ’07 vydal pod P.A. Trick Records debutovou desku The Flowtion Picture, na které už tenkrát přispěl svou hudbou Wich. A to nebyla jejich poslední společná věc. Nyní udělali novou věc, která bude na Emdeeho druhém albu, který se momentálně nahrává v několika pražských studiích.
Svou produkci mu poskytnou kromě Wiche i Mike Trafik a Madskill.

Teď si už ale můžete stáhnout singl „Recession Music„, na kterém pracoval s již zmíněným DJ Wichem. Aspoň tak můžete zjistit, jak přibližně bude jeho deska vypadat. Vyjít by měla v květnu.

Emdee – Recession Music (prod DJ Wich)

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Reklama
Party kalendář

Nejsou žádné plánované akce.

Zobrazit kalendář »
Email newsletter
Pokud chceš dostávat informace o top akcích, výhodných nabídkách a dalších zajímavostech? Přihlaš se k odběru našeho newsletteru!
BigUp.cz na Facebooku