Vyhlášení Mystic Sk8 Cup 2012

Vítězství ve všech disciplínách putuje do zámoří, domácí jezdci skončili dvakrát na třetím místě.

Vítězstvím Austena Seaholma z Kalifornie skončil závod ve streetu na Mystic Sk8 Cup 2012, světovém poháru ve skateboardingu každoročně pořádaném v Mystic Sk8 parku na Štvanici. Z domácích jezdců nejlépe zajel Tomáš Stejskal, který skončil třetí, a Maxim Habanec na pátém místě. V disciplíně Bowl pak Martin Jurášek získal bronzovou medaili.

Světový pohár ve skateboardingu po osmnácté v historii navštívil Prahu a do skateparku na pražské Štvanici přilákal během tří dnů přes 12000 diváků, kteří měli možnost sledovat vrcholový skateboarding v podání předních světových jezdců ze Spojených Států, Kanady, Brazílie, Japonska, Argentiny, Španělska i České republiky. Díky přímému přenosu, který na kanálech 4elements.cz a extreme.com sledovalo přes 25 tisíc diváků po celém světě, tedy o deset tisíc více než v roce předcházejícím.

Kromě skateboardingu bylo na Štvanici k vidění množství koncertů a DJ setů, lidé se bavili na skimboardech, pro děti byla určena fingerboardová trať – přesná kopie velkého štvanického skateparku. Stánky s oblečením a občerstvením pak nabízely návštěvníkům ideální podmínky pro příjemné prožití prázdninového víkendu.

Výsledky:

Street muži
1. Austen Seaholm
2. Ryan DeCenzo
3. Tomáš Stejskal
4. Roger Silva
5. Maxim Habanec

Bowl
1. Charlie Blair
2. Alex Sorgente
3. Martin Jurášek

Street ženy
1. Alexis Sablone
2. Leticia Bufoni
3. Lacey Baker

mystic sk8 2012-3
mystic sk8 2012-2
mystic sk8 2012-1

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Reklama
Party kalendář

Nejsou žádné plánované akce.

Zobrazit kalendář »
Email newsletter
Pokud chceš dostávat informace o top akcích, výhodných nabídkách a dalších zajímavostech? Přihlaš se k odběru našeho newsletteru!
BigUp.cz na Facebooku